Chłodnictwo Tychy


Nasza firma specjalizuje się w chłodnictwie. Tychy to jedno z miast, w których zajmujemy się montażem oraz serwisowaniem różnego typu urządzeń i instalacji grzewczych oraz chłodniczych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do właścicieli domów jednorodzinnych, jak i spółdzielni mieszkaniowych, instytucji publicznych, szkół oraz firm w różnych branż. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wysokiej jakości usług oraz terminowości realizacji zleceń, zostaliśmy liderem na rynku urządzeń chłodniczych, co potwierdza stale powiększające się grono zadowolonych Klientów.

Rodzaje urządzeń chłodniczych, jakie montujemy i serwisujemy

Na rynku dostępnych jest wiele modeli oraz rodzajów urządzeń chłodniczych o różnorodnych parametrach, gabarytach i przeznaczeniu. My zajmujemy się montażem oraz serwisowaniem urządzeń o funkcji chłodzenia przeznaczonych zarówno do użytku domowego np. lodówki, zamrażarki, jak i przemysłowego np. komory chłodnicze, chłodnie gastronomiczne. Wśród naszych Klientów posiadamy zarówno odbiorców indywidualnych, jak i właścicieli restauracji, kawiarni, hoteli, biur czy sklepów spożywczych, zlokalizowanych w Tychach oraz okolicznych miejscowościach. Decydując się na nasze usługi, możesz również liczyć na pomoc przy wyborze odpowiedniego sprzętu chłodzącego, dopasowanego do Twoich potrzeb.

Naprawa urządzeń chłodniczych Tychy

Urządzenia chłodnicze zamontowane w Twojej firmie lub domu nie działają poprawnie? Zamiast chłodzić grzeją? A może wydają dziwne dźwięki podczas pracy? Skontaktuj się z nami, zanim usterka spowoduje większe uszkodzenia. Niezwłocznie przyjedziemy, sprawdzimy przyczynę awarii i sprawnie ją usuniemy. W przypadku poważniejszych uszkodzeń, przygotujemy plan naprawy wraz ze szczegółowym kosztorysem niezbędnych prac. Oprócz szybkiej i sprawnej naprawy urządzeń chłodniczych, wykonujemy również przeglądy i okresowe kontrole urządzeń chłodniczych w ramach jednorazowego zlecenia lub stałej opieki serwisowej.

Skontaktuj się z nami, a zamontujemy dla Ciebie urządzenia chłodnicze w Twoim domu lub biurze.