Urządzenia chłodnicze renomowanych marek - Śląsk

W naszej ofercie znajdziesz urządzenia chłodnicze renomowanych producentów. Sprzęt tego typu ma szerokie zastosowanie, a wykorzystuje się go przede wszystkim w zakładach produkujących żywność, w gastronomii, ale nie tylko. Dobierzemy, zamontujemy i przeprowadzimy automatyzację systemów chłodniczych w Twojej firmie, niezależnie od tego, w jakiej branży działasz. Kupisz u nas wysokiej klasy lodówki i zamrażarki, które pomożemy Ci dopasować do Twoich potrzeb.

Możesz liczyć także na merytoryczne doradztwo oraz serwis urządzeń chłodniczych. Gwarantujemy profesjonalne przeprowadzenie każdej usługi. Jesteśmy doświadczonymi instalatorami, a wysoka jakość naszych usług została doceniona nie tylko przez grono zadowolonych klientów, ale także przez jury konkursu Orły Instalatorstwa 2020.

Jeśli zatem Twoje przedsiębiorstwo korzysta z urządzeń chłodniczych i zależy Ci na współpracy z godnymi zaufania specjalistami, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy dobór sprzętu, jego montaż, i automatyzację, a także obejmiemy go serwisem po zamontowaniu i uruchomieniu.

 

Urządzenia chłodnicze Tychy