Informacje o firmie Chłodnictwo Grund z Pszczyny - Śląsk

Już od wielu lat dostarczamy systemy klimatyzacyjne, które nadają się do zastosowania w domu, mieszkaniu, biurze czy budynkach publicznych. Zapewniamy naszym Klientom kompleksową usługę w zakresie klimatyzacji. Doradzamy, jakie urządzenie wybrać, a później jesteśmy odpowiedzialni za jego montaż i regularny serwis. Mamy w ofercie pełną gamę nowoczesnych i energooszczędnych urządzeń m.in. Daikin, Gree, Haier, Rotenso i wiele innych. Zajmujemy się także profesjonalnym doborem sprzętu chłodniczego, wyceną i kompleksową realizacją zamówień (m.in. montażem i automatyzacją urządzeń chłodniczych).

Domeną naszej działalności jest naprawa usterek tak, by urządzenia chłodnicze (np. lodówki, zamrażarki czy chłodnicze gastronomiczne) i klimatyzacja działały jak najdłużej i bez zakłóceń w domach, restauracjach czy sklepach spożywczych. Dojeżdżamy do naszych Klientów na terenie Śląska po zgłoszeniu awarii. Nasi serwisanci szybko uporają się z każdą usterką.

Dlaczego warto zaufać naszym usługom?

  • Naprawiamy sprawnie urządzenia chłodnicze,
  • oferujemy klimatyzatory od sprawdzonych i renomowanych producentów,
  • przeprowadzamy profesjonalny montaż klimatyzacji,
  • wykonujemy prace serwisowe w terminie dogodnym dla Klienta,
  • świadczymy usługi w Pszczynie i całym województwie śląskim, m.in. w Bielsku-Białej, Rybniku, Tychach i Żorach,
  • Jesteśmy laureatem konkursu orły instalatorstwa 2020.
orły instalatorstwa laureat konkursu 2020

Firmy i sklepy, z którymi współpracujemy:

Podczas realizacji zlecenia nie tylko rzetelnie wykonujemy obowiązki, ale także przestrzegamy obowiązujących zasad ochrony danych osobowych. Prowadzimy dokumentację wymaganą przez RODO. Pełna klauzula informacyjna znajduje się: tutaj.