Klimatyzacja Tychy


Coraz częściej w nowoczesnych biurach i mieszkaniach, nieodłącznym elementem wyposażenia staje się klimatyzacja. Tychy to jedno z miast, w których to rozwiązanie jest chętnie wybierane zarówno przez inwestorów prywatnych oraz deweloperów, jaki i firmy z różnych branż. W naszej firmie zajmujemy się nie tylko dystrybucją klimatyzatorów oraz ich montażem. Każdy z naszych Klientów może liczyć na fachową pomoc w wyborze odpowiedniego urządzenia. Z przyjemnością podpowiemy, na co zwrócić uwagę przy zakupie klimatyzatora, jakie parametry powinno mieć urządzenie, aby prawidłowo funkcjonowało. W ramach kompleksowej oferty, zajmujemy się także sporządzeniem szczegółowej wyceny usługi, zakupem klimatyzatora wraz z montażem oraz jego automatyzacją.

Klimatyzatory z funkcją grzania i chłodzenia

Oferujemy szeroką gamę nowoczesnych klimatyzatorów z funkcją grzania lub chłodzenia. Stawiamy tylko na sprawdzone rozwiązania i najwyższą jakość produktów. Dlatego w naszych asortymencie znajdziesz proste w obsłudze i energooszczędne urządzenia chłodząco-grzewcze takich firm jak m.in. Daikin, Rotenso, Gree, Haier. W zależności od potrzeb, możesz wybrać klimatyzatory o różnych parametrach, które sprawdzą się zarówno w niewielkich mieszkaniach, jak i w dużych przestrzeniach biurowych, halach produkcyjnych czy galeriach handlowych. W ramach naszej działalności, prowadzimy również serwis klimatyzacji, z którego mogą skorzystać m.in. mieszkańcy Tych i okolicznych miejscowości.

Montaż klimatyzacji w Tychach

Nowoczesne klimatyzatory, które oferujemy, pozwalają na szybkie i skuteczne chłodzenie pomieszczeń przy upalnej pogodzie, a także na ich ogrzanie podczas chłodniejszych dni. W zależności od Twoich potrzeb, wielkości pomieszczenia czy ilości osób w nim przebywających, możesz wybrać jeden z wielu sposobów montażu instalacji. Tak samo szybko i sprawnie zamontujemy klimatyzatory ścienne oraz ścienno-przysufitowe, jak i kanałowe, kasetonowe czy przypodłogowe. Przy realizacji zlecenia, zachowujemy wszelkie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy. Przed przystąpieniem do prac, każdorazowo sporządzamy plan montażu instalacji z uwzględnieniem m.in. rozkładu pomieszczeń oraz rodzaju klimatyzacji, co pozwala nam na zapewnienie długiego okresu użytkowania oraz optymalnych parametrów pracy urządzenia.

Nasze usługi świadczymy nie tylko w Tychach. Zajmujemy się również montażem i serwisem klimatyzacji w Żorach, Bielsku-Białej, Oświęcimiu oraz Rybniku.