Klimatyzacja Rybnik


Oferujemy kompleksowe usługi dystrybucji, montażu i serwisu klimatyzacji w Rybniku. W asortymencie posiadamy szeroki wybór urządzeń chłodząco-grzewczych o różnych parametrach, które sprawdzą się zarówno w niewielkich, jak i dużych przestrzeniach. Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Zatrudniamy własny zespół fachowców, którzy posiadają odpowiednie doświadczenie oraz umiejętności z zakresu montażu i serwisowania klimatyzacji m.in. w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, biurach, lokalach usługowych, gastronomicznych oraz handlowych.

Skorzystaj z kompleksowej oferty

Decydując się na nasze usługi montażu i serwisu klimatyzacji, możesz również liczyć na fachowe doradztwo w kwestii wyboru urządzenia oraz sposoby jego instalacji. Nasza ekipa pracuje z zachowaniem najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa pracy. Zawsze proponujemy rozwiązania dopasowane nie tylko do potrzeb Klienta, ale pozwalające na optymalną i bezawaryjną pracę urządzeń. Oprócz montażu klimatyzacji, dokonujemy pierwszego uruchomienia oraz pełnego przeglądu instalacji, sprawdzając m.in. parametry i poprawność działania. Świadczymy również usługi z zakresu serwisowania klimatyzacji oraz urządzeń chłodniczych.

Urządzenia chłodnicze Rybnik – lodówki, zamrażarki, chłodnie

Szukasz solidnej firmy w Rybniku, która oferuje montaż urządzeń chłodniczych? Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą. Świadczymy usługi z zakresu dystrybucji i montażu urządzeń chłodniczych zarówno dla właścicielami domów jednorodzinnych, jak i sklepów spożywczych, galerii handlowych, hoteli restauracji oraz kawiarni. Jeśli zależy Ci na terminowej realizacji zlecenia, wysokiej jakości świadczonych usług i profesjonalnym doradztwie, skontaktuj się z nami i powiedz, co możemy dla Ciebie zrobić.

Działamy nie tylko na terenie Rybnika. Z naszych usług mogą skorzystać również Klienci z okolicznych miejscowości np. Oświęcimia, Bielska-Białej, czy Żor. Prowadzimy także sprzedaż i naprawę urządzeń chłodniczych w Tychach. Zapraszamy.