Klimatyzacja Oświęcim


Nasza firma zajmuje się sprzedażą i montażem klimatyzacji dla domów oraz firm z Oświęcimia i okolic. Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące również fachowe doradztwo przy wyborze urządzenia oraz serwisowanie urządzeń grzewczo-chłodzących. Działamy szybko i sprawnie, realizując zlecenia terminowo. Montujemy klimatyzatory m.in. w domach jednorodzinnych, blokach mieszkalnych, instytucjach publicznych (np. banki, szkoły, urzędy), biurowcach, hotelach, restauracjach, kawiarniach i cukierniach, a także w sklepach, galeriach handlowych oraz w zakładach pracy i firmach produkcyjnych.

Nowoczesne urządzenia klimatyzacyjne Oświęcim

W ofercie posiadamy nowoczesne urządzenia klimatyzacyjne, posiadające niezbędne atesty i certyfikaty bezpieczeństwa. Stawiamy na jakość nie tylko usług, ale i sprzętu, który oferujemy. Dlatego w naszym asortymencie nie mogło zabraknąć klimatyzatorów takich firm jak Daikin, Gree, Rotenso, Haier, które są energooszczędne i ciche w pracy. Doradzamy również w kwestiach technicznych, pomagając wybrać klimatyzację dopasowaną m.in. do wielkości pomieszczenia, ilości oraz potrzeb jego użytkowników. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz setkom zrealizowanych projektów, śmiało możemy mówić, że jesteśmy liderem wśród firm zajmujących się klimatyzacją w Oświęcimiu i okolicach.

Dlaczego warto zamontować klimatyzację w miejscu pracy lub w domu?

Klimatyzacja to doskonała alternatywa dla tradycyjnego systemu ogrzewania, chętnie stosowana w nowoczesnych firmach i domach. Szczególnie, gdy daje możliwość zapewnienia optymalnej temperatury w pomieszczeniach przez cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych. Takie rozwiązanie sprawia, że komfort Twojego życia oraz pracy znacząco rosną. Montując klimatyzację możesz cieszyć się przyjemnym chłodem wewnątrz, nawet w upalne dni oraz miłym ciepłem podczas chłodniejszych okresów. Wśród innych zalet klimatyzatorów nie należy jednak zapominać m.in. o funkcji filtracji powietrza, cichej pracy urządzeń, minimalistycznym designie, łatwym montażu i obsłudze oraz energooszczędności.

Jeśli chcesz zamontować klimatyzację w swoim domu lub biurze i cieszyć się optymalna temperaturą przez cały rok, skontaktuj się z nami. Działamy na terenie Oświęcimia, Bielska-Białej, Żor oraz Tych. Z naszej oferty mogą również skorzystać Klienci z Rybnika.