Klimatyzacja Bielsko Biała


Zajmujemy się montażem klimatyzacji w Bielsku Białej i okolicach. Zatrudniamy doświadczoną ekipę monterów, którzy zrealizowali setki zleceń dla właścicieli m.in. domów jednorodzinnych oraz firm z branży spożywczej, gastronomicznej, hotelarskiej i budowlanej. Przeprowadzamy również okresowe kontrole i przeglądy klimatyzacji, a także prowadzimy serwis urządzeń chłodniczych. Działamy na terenie całego województwa śląskiego, a także Oświęcimia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Stwórz komfortowe warunki do pracy i odpoczynku

Masz dość uporczywych upałów, które nie dają Ci pracować? Marzysz latem o przyjemnych chłodzie w swoim domu? Skorzystaj zatem z naszej oferty montażu klimatyzacji i stwórz komfortowe warunki do pracy i odpoczynku. W asortymencie posiadamy nowoczesne klimatyzatory z funkcją chłodzenia oraz grzania, które wyróżniają się cichą pracą i łatwą obsługą. Jeśli nie wiesz, jakie urządzenie wybrać, skorzystaj z naszej pomocy. Z chęcią podpowiemy, jaki klimatyzator będzie odpowiedni do niewielkiego mieszkania w bloku, a jaki sprawdzi się w domu jednorodzinnym, dużym biurowcu lub hotelu. Oferujemy różne rozwiązania dopasowane indywidualnie do potrzeb naszych Klientów.

Jakie rodzaje klimatyzatorów montujemy?

Na rynku dostępnych jest wiele urządzeń, które z powodzeniem mogą być montowane zarówno w nowoczesnych budynkach, jak i w starym budownictwie. W naszej firmie specjalizujemy się w instalacji klimatyzatorów ściennych, ścienno-przysufitowych, kasetonowych, przypodłogowych oraz kanałowych. Tak szeroki asortyment urządzeń, pozwala na swobodny wybór klimatyzacji, dopasowanej m.in. do wielkości pomieszczeń czy ich rozmieszczenia. Niezależnie od rodzaju urządzeń, prace prowadzimy z zachowaniem najwyższej jakości oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami i umów na spotkanie. Zapraszamy.